Уважно розгляньте об’єкти, які вас оточують (вдома чи в школі) та знайдіть ті, що мають форму

прямокутного трикутника. Визначте їх площу. Пж срочно нада

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Аня.

Ответ:

найперше, що приходить в голову - косинець. 1й катет 17 см, другий 12 см. S = 1/2 *ab = 1/2 * 17*12 = 17*6 = 102 см в квадраті

Пошаговое объяснение: