На одній лісовій ділянці посадили 12650 дерев,а на другій - у 5 раз менше.Шосту частину всіх дерев

становили дуби,а решту-інші дерева.Скільки дубів посадили на обох ділянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Виталя.

12650/5=2530д- на второй делянке

12650+2530=15180д- посадили всего деревьев

15180/6=2530д- посадили дубов

 

 

 

 

Отвечает Андрощук Юлія.

1)12650:5=2530(д.)- на другій ділянці

2) 12650+2530=15180(д.)- на двох ділянках разом

3)15180:6=2530(д.)- на обох ділянках