452. Майстриня вишила за перший місяць 4 однакові рушники, за наступний мi- сяць- 6 таких самих.

Яка вартість усiх виробів, якщо вар- тiсть усiх рушників, вишитих за пер- ший місяць, менша від вартості усіх рушників, вишитих за другий місяць, на 2400 грн? Цiна рушників однакова.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Ответ:

12 000 грн

Пошаговое объяснение:

6-4=2

2400÷2=1200

6+4=10

1200×10=12 000

Відповідь: вартість всіх вишитих рушників за два місяця 12 000 грн