47 Ячмінь вирощували на трьох однакових ділянках площею 1 га кожна. На першій ділянці вро- жайність

становила 12 т зерна з гектара, на другій землі 13 т, а на третій 11 т. Знайди середню врожайність - — ячменю на трьох ділянках. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Елкин Даниил.

Ответ:

12 тонн

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти середнє арифметичне треба додати подані числа і поділити їх на їх кількість:

(12+13+11)÷3=36÷3=12