ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 50 балів Сторони паралелограма дорівнюють 14 см і 20 см, а кут між його

висотами, проведеними з вершини тупого кута, — 45°. Знайдіть площу паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Татлыбаева Луиза.

Ответ:

Для вирішення цього завдання нам знадобляться знання про властивості паралелограма.

У паралелограмі протилежні сторони рівні, а висоти, опущені на ці сторони, рівні та перпендикулярні цим сторонам. Також у паралелограмі протилежні кути рівні.

Використовуючи властивість, що протилежні кути в паралелограмі рівні, ми можемо встановити, що ми маємо два прямокутні трикутники з катетами, рівними висот паралелограма. Також, кут між цими катетами дорівнює 45 градусів. Таким чином, ми можемо застосувати формулу площі прямокутного трикутника:

S = 1/2 * a * b

де a та b - довжини катетів.

Знайдемо довжини висот паралелограма:

h1 = 14 * sin(45) = 9.9 см

h2 = 20 * sin(45) = 14.1 см

Тепер ми можемо обчислити площу паралелограма, використовуючи площу двох прямокутних трикутників:

S = 2 * 1/2 * h1 * h2 = 2 * 1/2 * 9.9 см * 14.1 см = 139.59 см²

Таким чином, площа паралелограма дорівнює 139.59 см2.

Пошаговое объяснение: