ДОПОМОЖІТЬ!! периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 80 см, а основа більша від бічної сторони

на 5 см. Знайдіть висоту трикутника опущену на основу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Юлия.

Ответ:

х- боковая сторона

х+5-основание

2x + x + 5 = 80 \\ 3x = 80 - 5 \\ x = 75 \div 5 \\ x = 25  \\ 25 + 5 = 30\\ h =  \frac{ \sqrt{4 {b}^{2}  -  {a}^{2} } }{2}  \\ h =  \frac{ \sqrt{4 \times  {25}^{2}  -  {30}^{2} } }{2}  \\ h =  \frac{ \sqrt{2500 - 900} }{2}  \\ h = 40