Ширина прямокутника дорівнює 18 см,що становить 0,6 його довжини.Знайди довжину прямокутника

Помогите пажалуста даю 20 балов срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Берёзин Андрей.

Відповідь:Все дуже просто
спочатку треба 18:0,6=30 (тому що 0,6 це що становить від 18)
Далі просто множимо на один 30*1=30
Відповідь:30 см довжина прямокутника

Можно будь ласка найкращу відповідь

Покрокове пояснення:

Отвечает Порохина Елизавета.

Відповідь:

30 см.

Покрокове пояснення:

Спочатку 18 потрібно поділити на 0,6, а потім помножити на 1:

18÷0,6=30

30×1=30

Цю задачу також можна розв'язувати через відсотки. Тоді 1—це 100%, а 0,6—60%. Дії ті самі—18 поділити на 60% і помножити на 100%. Результат той самий.