Розв'яжiть рiвняння з повним розв'язанням 4(x+1)-7x=5; Допоможіть будь ласка, ато в мене

нескінченні числа получаються.Тема: розв'язування рівнянь.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алданбекова Дамира.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

4(x+1)-7x=5

4x+4-7x=5

4x-7x=5-4

-3x=1

x= -1/3