На одному зерносховищі було у 6,5 разів більше пшениці, ніж на другому. Після того як з першого

зерносховища вивезли 160т зерна, а з другого 55т, на другому зерносховищі стало на 445 т зерна менше, ніж на першому. По скільки тонн зерна було на кожному зерносховищі спочатку? Я уже сделал (Коротку умову), вы просто напишите решение этой тупой задачи. Спасибо! Даю 100 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Мизенко Мария.

Пошаговое объяснение:

На 1 зернохранилище = 6,5х т зерна было первоначально

На 2 зернохранилище = х т зерна было первоначально

6,5х - 160 = х - 55 + 445

6,5х - 160 = х + 390

6,5х - х = 390 + 160

5,5х = 550

х = 550 : 5,5

х = 100

На 1 зернохранилище = (6,5х) = 6,5 * 100 = 650 т было первоначально

На 2 зернохранилище = (х) = 100 т было первоначально