Помогите решить рівняння: (8-3)*с+2485=67800


Ответы на вопрос

Отвечает Берестовой Илья.
(8-3)*c+2485=67800
(8-3)*c=65315
5*c=65315
c=13063
Отвечает Молоткова Настя.

Відповідь:

Для того, щоб розв'язати це рівняння, спочатку потрібно виконати дію у дужках:

(8-3)*c + 2485 = 67800

5*c + 2485 = 67800

Далі, щоб виділити змінну c на один бік рівняння, потрібно від обох сторін відняти 2485:

5*c = 65315

Нарешті, щоб знайти значення змінної c, потрібно розділити обидві частини рівняння на 5:

c = 13063

Отже, розв'язок рівняння (8-3)*c + 2485 = 67800 є c = 13063.

Познач цю відповідь як найкращу якщо тобі не тяжко.

Покрокове пояснення: