Середнє арифметичне чисел 11,3; 16,8 і х дорівнює 15,6. Знайдіть число х.Допоможіть будь ласка 20

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

Щоб знайти число, треба використати формулу для середнього арифметичного:

середнє арифметичне = (сума чисел) / (кількість чисел)

У даному випадку маємо:

15,6 = (11,3 + 16,8 + x) / 3

Перенесемо 15,6 на один бік рівняння:

11,3 + 16,8 + x = 15,6 * 3

Розкриваємо дужки:

11,3 + 16,8 + x = 46,8

Додаємо 11,3 та 16,8:

28,1 + x = 46,8

Віднімаємо 28,1 від обох боків:

x = 18,7

Отже, число x дорівнює 18,7.

Пошаговое объяснение: