Знайти значення буквеного виразів 6,36•b+18,26•c якщо b= 2,987,c=2,236 допоможіть будь ласка

розв'язати буду вдячна

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Марина.

Ответ:Щоб знайти значення виразу 6,36•b+18,26•c, коли b = 2,987 та c = 2,236, потрібно підставити значення b та c відповідно:

6,36•b+18,26•c = 6,36•2,987+18,26•2,236

Потім провести обчислення:

6,36•2,987+18,26•2,236 = 19,03832 + 40,93936 = 59,97768

Отже, значення виразу 6,36•b+18,26•c при b = 2,987 та c = 2,236 дорівнює 59,97768.

Пошаговое объяснение: