В магазині «Все для туризму» намет коштує в 7 разів більше за спальний мішок. В день сімейної

покупки у цьому магазині діє знижка 20 % на всю суму покупки. У цей день сім’я придбала в магазині намет та 2 однакові спальні мішки і заплатила 2512 грн 80 коп з урахуванням знижки. Визнач ціну намету (у грн) не в день сімейної покупки. Будь ласка допоможіть:(((​

Ответы на вопрос

Отвечает Егунько Вадим.

Ответ:

349 грн стоит спальный мешок и 2443 грн стоит палатка, не в день семейной покупки

Пошаговое объяснение:

2518 грн 80 коп=2518,80 грн

100-20=80% от первоначальной стоимости будет стоить покупка ⇒1:100*80=0,8 коэффициент. Тогда:

х-стоит спальный мешок, тогда 7х - стоит палатка.

(7х+2х)*0,8=2512,80

5,6х+1,6х=2512,80

7,2х=2512,80

х=2512,80:7,2

х=349 грн стоит спальный мешок

7х=349*7

7х=2443 грн стоит палатка