69 115 : 23 + 26 . 17 – 8016 : 8 6413 : 53 . 92 – 10 767 : 97


Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Максим.

Ответ:2333.69

Пошаговое объяснение:

Спочатку виконаємо ділення 69 115 на 23, щоб отримати проміжний результат:

69 115 : 23 = 3005

Вираз зараз виглядає так:

3005 + 2617 - 8016 : 8 - 6413 : 5392 - 10 767 : 97

Перейдемо до множення 26 і 17, щоб отримати ще один проміжний результат:

26 * 17 = 442

Вираз тепер виглядає так:

3005 + 442 - 8016 : 8 - 6413 : 53*92 - 10 767 : 97

Виконаємо ділення 8016 на 8:

8016 : 8 = 1002

Вираз тепер виглядає так:

3005 + 442 - 1002 - 6413 : 53*92 - 10 767 : 97

Розіб'ємо вираз 6413 : 53*92 на дві частини і виконаємо множення 53 і 92:

53 * 92 = 4876

6413 : 4876 = 1.314955744

Вираз тепер виглядає так:

3005 + 442 - 1002 - 1.314955744 - 10 767 : 97

Виконаємо ділення 10 767 на 97:

10 767 : 97 = 111

Вираз тепер виглядає так:

3005 + 442 - 1002 - 1.314955744 - 111

Знайдемо суму усіх чисел виразу:

3005 + 442 - 1002 - 1.314955744 - 111 = 2333.685044256

Отже, значення цього виразу дорівнює близько 2333.69.