Достатній рівень ковчальних досягнень 7. Розв'язати рiвняння: 1) x-45,1= 9,39; 2) 19,3 - (x + 2) =

4, 18. Допоможіть пжпжпжпжп​

Ответы на вопрос

Отвечает Самусев Денис.

Ответ:

Для розв'язання рівняння необхідно знайти значення невідомої змінної x, яке задовольняє дане рівняння.

x - 45,1 = 9,39

Спочатку треба знайти значення x, переносячи число 45,1 на протилежний бік рівності та скорочуючи подібні доданки:

x = 9,39 + 45,1

x = 54,49

Таким чином, розв'язок рівняння x - 45,1 = 9,39 дорівнює x = 54,49.

19,3 - (x + 2) = 4,18

Спочатку треба розкрити дужки, змінюючи знак кожного члена у дужках:

19,3 - x - 2 = 4,18

Потім знайти значення x, переносячи числа на протилежний бік рівності та скорочуючи подібні доданки:

19,3 - 2 - 4,18 = x

x = 13,12

Отже, розв'язок рівняння 19,3 - (x + 2) = 4,18 дорівнює x = 13,12.

Пошаговое объяснение: