стрічку довжиною 60 см розділили на дві частини довжини яких відносяться як дві третіх обчислити

довжину у сантиметрах більшою з утворених стрічок ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Позначимо довжину меншої частини як х, а довжину більшої частини як y. Задача дає нам наступні відомості:

1) x + y = 60 см (сума довжин частин рівна довжині стрічки)

2) x / y = 2/3 (відношення довжин частин)

Тепер ми можемо вирішити ці рівняння разом. З другого рівняння можна отримати x = (2/3)y. Замінимо x у першому рівнянні:(2/3)y + y = 60 см

Тепер знайдемо y:

(2/3)y + (3/3)y = 60 см

(5/3)y = 60 см

y = (60 см * 3) / 5

y = 180 см / 5

y = 36 см

Тепер коли ми знаємо значення y, можемо знайти значення x:x = (2/3) * 36 см

x = 24 см

Отже, більша частина стрічки має довжину 36 см.

Пошаговое объяснение:була рада

допомогти