- . Андрійко продав 6 пучків кропу, а Оленка - 9. Разом вони вторгувати 4 грн 80к. Скільки грошей

вторгував Андрійко, а скільки - Оленка hiciona ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kabisheva Almira.

Ответ:

1,92 и 2,88

Пошаговое объяснение:

1) 6+9=15 пучков - продали вместе

2) 4,8/15=0,32грн - каждый пучок

3) 0,32*6=1,92грн - Андрей

4)0,32*9=2,88грн - Алёна

---

ответы Тыковки))