У 6 однакових коробках 54 олівці. питання- скільки олівців буде у 20 таких коробках ⊆∵ω∵⊇║


Ответы на вопрос

Отвечает Мойсеенко Лиза.

Ответ:

180 олівців

Пошаговое объяснение:

1) 54:6=9 олівців в одній такій коробці

2)9*20=180 олівців в 20 коробках

Відповідь:180 олівців у 20 коробках  :)

Отвечает Дидич Катя.
1. 54:6=9 (ол.) - в одній коробці.
2. 9*20= 180 (ол.)
Відповідь: 180 олівців у 20 коробках.