Число 5,2 є середнім арифметичним чисел 2,1;  3,2 і х. Знайти х Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Ваня.

ОТВЕТ:

x=10,3.

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне чисел — сума чисел, поділена на їхню кількість, тобто:

2,1+3,2+ 3∗3=5,2∗32,1+3,2+ =15,6 =15,6−2,1−3,2 =10,3.32,1+3,2+x∗3=5,2∗32,1+3,2+x=15,6x=15,6−2,1−3,2x=10,3.