Андрійко купив пиріжок і сік, заплативши за покупку 3 грн. 30 к. Скільки коштують продукти

окремо, якщо відомо, що сік в 1,75 разу дорожчий, нiж пиріжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковский Серёжа.

Позначимо вартість пиріжка як "х" (у гривнях). За умовою задачі, сік в 1,75 рази дорожчий, тому вартість соку дорівнює 1,75 * "х".


х + 1,75 * х = 3,30.
2,75 * х = 3,30.
х = 3,30 / 2,75.
х = 1,20.

Таким чином, вартість пиріжка становить 1,20 грн, а вартість соку буде 1,75 * 1,20 = 3.675 грн.
Відповідь:  пиріжок коштує 1,20 грн, а сік коштує 3.675 грн.