Андрійко купив пиріжок і сік, заплативши за покупку 3 грн. Скільки коштують продукти окремо, якщо

відомо, що сік в 1,75 разу дорожчий, ніж пиріжок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Пирожок - x

Сок - 1.75x

1.75x+x=3

2.75x=3 => x = 8/11 (пирожок)

Сок - (7/4)*(8/11)=14/11