Відстань між двома містами автомобіліст проїхав за 3 год. За першу годину він проїхав 0,4 усього

шляху, за другу - 17/24 решти, а за третю - на 55 км більше, ніж за другу. Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалевская Екатерина.

Ответ:

400 км

Пошаговое объяснение:

Позначимо відстань між містами як "d" (в кілометрах).

За першу годину автомобіліст проїхав 0.4d км.

За другу годину він проїхав 17/24 від решти шляху. Щоб знайти це значення, потрібно спочатку відняти з відстані шлях, який був пройдений за першу годину: d - 0.4d = 0.6d. Далі можна знайти, скільки залишилося шляху: (17/24) * 0.6d = 0.425d.

Таким чином, за другу годину автомобіліст проїхав 0.425d км.

За третю годину він проїхав на 55 км більше, ніж за другу, тобто 0.425d + 55 км.

Разом автомобіліст проїхав всю відстань між містами, тобто:

0.4d + 0.425d + (0.425d + 55) = d

Розв'язавши це рівняння, отримаємо:

d = 400

Отже, відстань між містами становить 400 км.