Допоможіть розв'язати рівняння! 1) 2х+3х=105. 2) (х+219)-435=517.


Ответы на вопрос

Отвечает Хайбуллов Даниэль.

Ответ:

1) х = 21

2) = 733

Пошаговое объяснение:

1) 2х + 3х = 105

Спочатку об'єднаємо подібні члени на лівій стороні:

2х + 3х = 105

5х = 105

Тепер поділимо обидві частини на 5, щоб виразити x:

x = 105 / 5

x = 21

Таким чином, рішення першого рівняння x = 21.

2) (х + 219) - 435 = 517

Спочатку розкриємо дужки:

х + 219 - 435 = 517

Тепер об'єднаємо подібні члени:

х - 216 = 517

Додамо 216 до обох боків рівняння:

х - 216 + 216 = 517 + 216

х = 733

Таким чином, рішення другого рівняння x = 733.

Отже, розв'язали обидва рівняння: x = 21 і x = 733