Мандрівник йшов 2 год зі швидкістю 6,3 км/год, їхав велосипедом 3 год зі швидкістю 12,6 км/год i

плив човном 4 год зі швидкістю 9,9 км/год. Знайдіть середню швидкість мандрівника. Допоможіть будь ласка❤ Даю 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Будников Андрей.

1) 6,3 *2=12,6 (км)-пішки

2) 12,6*3=37,8 (км)-вилосипедои

3) 4*9,9=39,6 (км)-човном

4) 12,6+37,8+39,6=90 (км)-всього подолав Мандрівник

5) 90:3=30(км/год)

Відповідь: 30 км/год середня швидкість мандрівника

Покрокове пояснення: