Прямий кут поділений внутрішнім променем на 2 кути один з яких на 40° менший за інший ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

25градусів и 65градусів

Пошаговое объяснение:

перший кут=х

другий кут=х+40

х+х+40=90(градусів)(так як кут прямий)

2х+40=90

2х=90-40=50

х=50:2=25

перший кут=25градусів

другий кут=25+40=65