Укажіть кількість натуральних чисел,менших від кореня рівняння (Х-4,7)*3,4=12,92


Ответы на вопрос

Отвечает Султанова Азалия.

Ответ:

(x - 4.7) \times 3.4 = 12.92 \\ (x - 4.7) = 12.92 \div 3.4 \\ (x - 4.7) = 3.8 \\ x = 3.8 + 4.7 \\ x = 8.5

натуральні числа менші від 8,5: 1,2,3,4,5,6,7,8

Відповідь: 8 натуральних чисел