Обчисли значення виразу, використовуючи розподільну властивість множення 4,28 х 7,4 + 4,28 х 2,6

= 4,28 х (7,4 +2,6) = 4,28 х _ = ____________________. 71,6 х 38,4 - 71,5 х 38,4 = _ х (__-__) = ____________________.

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

1. 4,28 х (7,4 + 2,6) = 4,28 х 10 = 42,8

2. 71,6 х 38,4 - 71,5 х 38,4 = 38,4 х (71,6 - 71,5) = 38,4 х 0,1 = 3,84 (знак "-" означает вычитание)