Промінь ділить розгорнутий кут на 2-ва кути. Знайди ці кути якщо 1 з них на 40 градусів менше ніж

інший.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.
Х+40+х=180градусів
2х=180-40
2х=140
х=140:2
х=70градусів
70+40=110 градусів
Відповідь:перший кут=70 градусів
други кут=110 градусів