Знайдіть число, якщо: 1) 1% цього числа дорівнює 7; 2) 1% цього числа дорівнює 0,36; 3) 12% цього

числа дорівнюють 4,8; 4) 104% цього числа дорівнюють 260.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.
1. 7 * 100/1% = 700
2. 0.36 * 100/1% = 36
3. 4.8 * 100/12 = 40
4. 260 * 100/104 = 250