Завдання 8-9 оцінюють трьома балами. 3. У шкільній бібліотеці близько 2000 книг. Хлопчики

спробували від- гадати їх точну кількість. Богдан сказав, що книг 2027, Петрик що 2024, а Олег назвав число 2011. Проте бібліотекар відповіла, що хлопчики помилилися на 10; 7 і 6 одиниць, але не вказала, хто на скільки. Скільки книг у бібліотеці,​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.

Відповідь:

Богдан: x + 10 = 2027

Петрик: x + 7 = 2024

Олег: x + 6 = 2011

Розв'язуючи ці рівняння, отримуємо:

x = 2017 (за Богданом)

x = 2017 (за Петриком)

x = 2005 (за Олегом)

Таким чином, кількість книг у бібліотеці становить 2017.

Покрокове пояснення: