Розв'яжіть рівняння: 12,5 + 449,6 : (1,367 + 3х) = 112,5. УМОЛЯЮ, ОЧЕНЬ СРОЧН!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.

Ответ:12,5 + 449,6 : (1,367 + 3х) = 112,5

Спочатку проведемо дії, які знаходяться в дужках:

1,367 + 3х = 449,6 - 12,5

Проводимо додавання і віднімання:

1,367 + 3х = 437,1

Тепер віднімемо 1,367 з обох боків:

3х = 437,1 - 1,367

3х = 435,733

Розділимо обидві частини на 3:

х = 435,733 / 3

Отже, розв'язок рівняння є:

х ≈ 145,2443

Пошаговое объяснение: