Відстань від Одеси до Львова 792 км. З цих міст назустріч один одному одночасно виїхали два потяги

(пасажирський і товарний) і зустрілись через 6 год. Швидкість одного з них була 74,5 км/г. Знайди швидкість іншого В МЕНЕ ТЕСТ

Ответы на вопрос

Отвечает Вурганов Евгений.

Відповідь:74,5×6=447(км) - скільки перший проїхав за 6 год

792-447=345(км) - залишок

345÷6=57,5 (км/год) -швидкість другого

Покрокове пояснення:

Отвечает Копылов Егор.

Ответ:

Щоб знайти швидкість другого потяга, спочатку з'ясуємо, яку відстань подолав кожен з них протягом 6 годин.

Відстань = Швидкість × Час

Для пасажирського потяга:

Відстань = 74,5 км/год × 6 год = 447 км

З урахуванням того, що обидва потяги їхали назустріч один одному, загальна пройдена відстань дорівнює 792 км. Отже, відстань, пройдена товарним потягом, дорівнює:

792 км - 447 км = 345 км

Тепер, щоб знайти швидкість товарного потяга, поділимо пройдену відстань на час, який він подорожував:

Швидкість = Відстань / Час

Швидкість = 345 км / 6 год = 57,5 км/год

Таким чином, швидкість іншого, тобто товарного потяга, дорівнює 57,5 км/год.