Допоможіть будьласка як зробити ці дві задачі 1 фермер привіз 10ц зерна це 2/5 всієї маси зерна яка

маса всього зерна А друга задача така довжина прямокутної ділянки 120м а ширина у 3 раза менша обчисли площу й периметер ці єї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Тепсуркаев Саламбек.

Пошаговое объяснение:

1. Нехай загальна вага Х ц., тоді х*2/5=10

х=10:2/5

х=10*5/2

х=25 ц

2.   120 / 3 = 40 м - ширина ділянки

S = 120 × 40 = 4800 м^2 - площа ділянки

Р = (120 + 40)×2 = 320 м - периметр ділянки