Розв'яжи задачу. Для подарункових наборів у кондитерській випекли 833 тесточок(ка) трьох видів. З

вершковим кремом було на 272 менше, ніж з шоколадом, а з джемом на 204 бiльше нiж вершковим кремом. Яку кількість наборів підготують до свята, якщо у кожному наборі однакова кiлькiсть тістечок кожного виду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Юлия.

Відповідь:

28 наборів.

Пояснення:

Позначимо кількість тесточок з шоколадом як х.

Згідно з умовою, кількість тесточок з вершковим кремом буде (x - 272), а кількість тесточок з джемом буде (x + 204).

Загальна кількість тесточок у всіх наборах дорівнює 833, тому ми можемо записати рівняння:

x + (x - 272) + (x + 204) = 833

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

3x - 68 = 833

Додати 68 до обох боків рівняння:

3x = 901

Поділимо обидві частини на 3:

x = 901 / 3

x ≈ 300

Таким чином, кількість тесточок з шоколадом становить близько 300. Тоді кількість тесточок з вершковим кремом буде (300 - 272) = 28, а кількість тесточок з джемом буде (300 + 2ч