Перетворіть у мішане число дріб 39/7


Ответы на вопрос

Отвечает Иманкулова Эвелина.

Дріб \frac{39}{7} у мішане число це 5\frac{4}{7}.

Сподіваюся що допоміг!!!

Отвечает Халонен Кристина.

Відповідь:

5\frac{4}{7}

Покрокове пояснення: