Дії з іменованими числами: 3/4доби=;2/5хв=;5/6року=;2/3год=


Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

Щоб виконати дії з іменованими числами, спочатку потрібно перетворити їх на десяткові дроби. Використовуємо наступні перетворення:

1 доба = 24 години

1 година = 60 хвилин

1 рік = 365 днів (або 366 днів у високосний рік)

Тепер розв'яжемо кожне завдання:

3/4 доби:

Перетворимо 3/4 доби на години:

3/4 * 24 = 18 годин

2/5 хвилини:

Перетворимо 2/5 хвилини на секунди:

2/5 * 60 = 24 секунди

5/6 року:

Перетворимо 5/6 року на дні:

5/6 * 365 = 304.17 дні (округлимо до найближчого цілого числа)

Отже, 5/6 року приблизно дорівнює 304 дням.

2/3 години:

Перетворимо 2/3 години на хвилини:

2/3 * 60 = 40 хвилин

Отже, після виконання необхідних перетворень отримаємо наступні результати:

3/4 доби = 18 годин

2/5 хвилини = 24 секунди

5/6 року ≈ 304 дні

2/3 години = 40 хвилин

Пошаговое объяснение: