1489. Решите уравнение: 1 10 a) 2,136 (1,9-x) = 7,12; 6) 4,2 (0,8 + y) = 8,82; N B) 0,2t + 1,7t -

0,54 = 0,22; √r) 5,62 - 2z - 0,7z+ 2,65 = 7​

Ответы на вопрос

Отвечает Вівсяна Анастасія.

Ответ:

a) 2,136(1,9 - x) = 7,12

2,136(1,9 - x) = 7,12

Розкриємо дужки:

2,136 * 1,9 - 2,136x = 7,12

4,0584 - 2,136x = 7,12

Перенесемо 4,0584 на ліву сторону:

-2,136x = 7,12 - 4,0584

-2,136x = 3,0616

Поділимо обидві сторони на -2,136:

x = -1,432

Відповідь: x = -1,432

б) 4,2(0,8 + y) = 8,82

4,2(0,8 + y) = 8,82

Розкриємо дужки:

3,36 + 4,2y = 8,82

4,2y = 8,82 - 3,36

4,2y = 5,46

Поділимо обидві сторони на 4,2:

y = 1,3

Відповідь: y = 1,3

в) 0,2t + 1,7t - 0,54 = 0,22

0,2t + 1,7t - 0,54 = 0,22

Зіберемо всі t члени разом:

1,9t - 0,54 = 0,22

Додамо 0,54 до обох сторін рівняння:

1,9t = 0,76

Поділимо обидві сторони на 1,9:

t = 0,4

Відповідь: t = 0,4

г) 5,62 - 2z - 0,7z + 2,65 = 7

5,62 - 2z - 0,7z + 2,65 = 7

Об'єднаємо коефіцієнти змінних:

5,62 - 2,7z + 2,65 = 7

Посортуємо та об'єднаємо однакові члени:

8,27 - 2,7z = 7

Віднімемо 8,27 від обох сторін рівняння:

-2,7z = -1,27

Поділимо обидві сторони на -2,7:

z = 0,47

Відповідь: z = 0,47