Будь ласка допоможіть дам 35 балів Спростити і обчислити значення виразу -9(0,Зx - 8) + 4 ∙ (1,8x

- 2), якщо x = - 0,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиянов Нұржан.

Ответ:

63,1

Пошаговое объяснение:

1 спосіб:

-9(0,Зx - 8) + 4 ∙ (1,8x - 2), якщо x = - 0,2.

-9(0,3(-0,2)-8)+4(1,8(-0,2)-2) =

= -9(-0,06-8)+4(-0,36-2) =

= -9(-8,06)+4(-2,36) =

72,54-9,44= 63,1

2 спосіб:

-9(0,Зx - 8) + 4 ∙ (1,8x - 2) =

= -2,7х+72+7,2х-8 =

= 4,5х+64

Підставимо значення х:

4,5(-0,2)+64 = -0,9+64 = 63,1

Отвечает Жақсым Нұрас.
Підставимо замість х -0,2 и обчислимо значення виразу