На столі стояло 24 голубих і рожевих тарілок. Голубих тарілок на 6 більше, ніж рожевих. Скільки

окремо голубих і рожевих тарілок стояло на столі.

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Егор.

30

Пошаговое объяснение:

24+6=30

відповідь: було 30 голубих та 24 рожевих тарілок.

Отвечает Маринкевич Александра.
Голубих-?,> на 6 т. ніж рожевих
Рожеві-?
Разом-24
1)(х+6)+х=24
2)24-6=18
3)х+х=2х
4)18:2=9 це є число х і скільки було рожевих тарілок
5)9+6=15 це скільки було голубих тарілок
Тепер перевіряємо 15+9=24, все виходить
Тобто відповідь: 15- голубих тарілок та 9- рожевих