Яка з поданих функцій показникова: y=x^3; y=(-3)^x; y=3^x; y=0^x.


Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Відповідь:

Показниковою функцією є функція вигляду y = a^x, де a є додатним числом.

За цим визначенням, функції y = x^3 та y = 0^x не є показниковими, оскільки вони не мають вигляду a^x, де a є додатним числом.

Функції y = (-3)^x та y = 3^x є показниковими, оскільки вони мають вигляд a^x, де a = -3 або a = 3, відповідно.

Отже, показниковими є функції y = (-3)^x та y = 3^x.

Отвечает Потапов Илья.

Ответ:Показниковою функцією є функція вигляду y = a^x, де a є додатним числом.

За цим визначенням, функції y = x^3 та y = 0^x не є показниковими, оскільки вони не мають вигляду a^x, де a є додатним числом.

Функції y = (-3)^x та y = 3^x є показниковими, оскільки вони мають вигляд a^x, де a = -3 або a = 3, відповідно.

Отже, показниковими є функції y = (-3)^x та y = 3^x.

Пошаговое объяснение:

у=(-3)^х та у=3^х