Запишіть звичайні дроби у вигляді десяткових та знайдіть їх суму 4/8 та 8/16​


Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

4/8 = 0.5 (десятковий запис)

8/16 = 0.5 (десятковий запис)

Сума: 0.5 + 0.5 = 1.0

Отвечает Няглова Мира.

(можна корону, будь ласка)

Відповідь:

Сума дробів 4/8 та 8/16 дорівнює 1.

Покрокове пояснення:

Спочатку запишемо кожну дріб у вигляді десяткового числа:

4/8 = 0.5

8/16 = 0.5

Тепер знайдемо їх суму:

0.5 + 0.5 = 1

Отже, сума дробів 4/8 та 8/16 дорівнює 1.