Спостити вираз 43,78к +. 3,002к-6,682к-5,34 та знайти його значення якщо к=1,03 допоможіть пж


Ответы на вопрос

Отвечает Колчанов Владислав.

Відповідь:

Спочатку потрібно спростити вираз, робимо арефметичні дії з виразами які мають коіфіціент К

40,1к - 5,34 якщо к = 1.03 то

( 40.1 * 1,03 ) - 5,34 = 35,963

Покрокове пояснення:

Отвечает Кайратова Динара.

Ответ:

35,963

Пошаговое объяснение:

43,78к + 3,002к - 6,682к - 5,34 = 40,1к - 5,34

к = 1,03

40,1к - 5,34 = 40,1 * 1,03 - 5,34 = 41,303 - 5,34 = 35,963