ПРОШУ ДОПОМОГИ! Обчисли площу кулі, радіус якої дорівнює: а) 4 см; б) 20 м; в) 1.1\3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

а)

S= 4*3,14*4²= 200,96 см²

б)

S= 4*3,14*20²= 5024 см²

в)

S= 4*3,14* (4/3)²≈ 22,33 см²

надеюсь помогла)