5. Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами – 6 і 8 ? Чому дорівнює їх

сума?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Дарья.

Ответ:

розташовано 13 цілих чисел,(-6 і 8 не входить до їх кількості), їх сума дорівнює 13

Покрокове пояснення:

x=-5-4;-3;-2;-1;0;1;2;3;4;5;6;7

-5+5-4+4-3+3-2+2-1+1+0 +6+7=сума протилежних чисел дорівнює нулю=6+7=13