7 +1 29/40+2 17/30=? БУДЬ ЛАСКА!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Аубакиров Радмир.

Покрокове пояснення:

Для того, щоб додати ці три числа, ми можемо спочатку скласти цілі та дробові частини окремо.

7 можна розглядати як 7 цілих одиниць, тобто 7.

Далі, знайдемо суму дробових частин:

1 29/40 + 2 17/3 = (1 + 2) + (29/40 + 17/3)

= 3 + (87/120 + 680/120)

= 3 + (767/120)

Тепер, щоб знайти суму всіх трьох чисел, додамо цілі та дробові частини окремо:

7 + 3 + (767/120)

= 10 + (767/120)

= 1200/120 + 767/120

= 1967/120

Отже, сума чисел 7, 1 29/40 і 2 17/3 дорівнює 1967/120.