Зведи подібні доданки у виразі: 2У - 6У А. -4У Б. 4У. В. 12У Г. -21У допоможіть будь ласка мені

скоро давать дам 20 балов. срочно срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Рябцева Вероничка.

Відповідь:

У виразі 2У - 6У, обидва доданки містять змінну У та мають однакові знаки перед нею, тому їх можна звести до одного доданка, виконавши операцію віднімання:

2У - 6У = (2 - 6)У = (-4)У

Отже, вираз 2У - 6У дорівнює -4У.

Відповідь: А. -4У.

Покрокове пояснення:

Сподіваюся що допомогло :)

Отвечает Батырбаева Нармина.

Відповідь:

Правільна відповід А -4У

Покрокове пояснення:

2У - 6У= -4У