З двох сіл виїхало одночасно назустріч один одному трактор та бричка з конем .Трактор рухався зі

швидкістю9км /год а швидкість брички 7 км/год чому дорівнює відстань між селами,якщо вони зустрілись через 2год

Ответы на вопрос

Отвечает Лих Дарья.
1 действие: 9*2=18(км)- проехал трактор
2 действие: 7*2=14(км)- проехала бричка
3 действие: 14+18=32(км)-расстояние между селами