Помогите решить даю 20 баллов Населення містечка за рік збільшилося з 15 000 до 15 600 осіб.

Знайди у відсотках приріст населення за рік. Яким буде населення цього містечка ще через рік, якщо відсотковий приріст населення буде такий самий?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пьянов Алекс.

Відповідь:

15000 ос. – 100%

15600 ос. – x%

Маємо пропорцію:

15000/15600 = 100/x

x = 15600·100/15000

x = 104

Знайдемо приріст населення:

104% - 100% = 4%

Отже, відсоток приросту населення за рік складає – 4%.

Якщо наступного року приріст залишиться тим самим, то ми маємо 4% приросту до населення в 15600 осіб.

15600 ос. – 100%

x – 104%

15600/x = 100/104

x = 15600·104/100

x = 16224

Це означає, що населення міста цього року збільшилося до 16224 осіб.

Відповідь: 1) 4%; 2) 16224 осіб.