У п’ятих класах навчається 80 дітей, що становить 2/21 усіх дітей школи. Скільки всього дітей у

школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Дарья.

Ответ:

840 детей

Пошаговое объяснение:

80 ÷ 2/21=80×21/2=840 так как мы 80 и 2 сокращаем на