Наталка та Іринка одночасно пішли від школи до бібліотеки швидкість руху Наталки 45 м за хвилину що

становить 5\9 швидкості іринки яка відстань буде між дівчатками через 25 хвилин ПОЖАЛУУЙСТАААА ДАЮ 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Кропотина Аня.

Ответ:

900 м

Пошаговое объяснение:

1) 45 : 5/9 = 45 * 9/5 = 9 * 9/1 = 81/1 = 81 (м/мин) - скорость Иринки

2) 81 - 45 = 36 (м/мин) - скорость сближения при движении в догонку

3) 36 * 25 = 900 (м) - расстояние между девочками через 25 минут